ארגון כנסים ואירועים

Uncategorized

ארגון כנסים ואירועים הוא תפקיד למקצוענים בלבד. רק חברה מקצועית תוכל לספק את התוצאה הרצויה שהגדיר הלקוח בשלב המקדים של האפיון. ארגון כנסים מקצועי הוא ארגון המותאם לצרכים הייחודיים של החברה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. המומחים שלנו מתחייבים ליצור עבורכם את הכנס המושלם אשר ייצור רושם מקצועי חיובי על כל המשתתפים.

ארגון כנסים ואירועים- מה תקבלו אצלנו?

* פגישת ייעוץ והגדרת צרכים- הנציג של החברה שלנו ישב אתכם ויברר מהו סוג האירוע או הכנס, מה הן הדרישות שלכם, מהו התחום בו תינתן ההרצאה, מיהו קהל היעד וכמובן קהל היעד של הכנס או אירוע ובהתאם אנו נתפור עבורכם את הקונספט המושלם.

  • * בחירת מקום- בחירת המקום תיעשה בהתאם למידע שסופקה לנו על ידכם בשלב הגדרת הצרכים. כאן אנו נהיה אחראים לאתר את האולם או גן האירועים בעל הקונספט היוקרתי והמיוחד המתאים לקונספט של האירוע וקהל המוזמנים אליו.

  • * ספקים- אנו מנהלים קשרי שיתוף פעולה עם ספקים שונים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון אשר מועסקים אצלנו בקביעות. אנו נדאג למערכת ההגברה, לציוד הטכני הנדרש, לקייטרינג, לריהוט ועוד. שיתופי הפעולה שלנו ועבודה עם בעלי שם בתחומים רבים מובילה לאירועים מוצלחים במחירים מוצלחים גם כן.

  • * תכנים ואטרקציות ועוד- אנו נדאג להזמין את המוזמנים לאירוע, לזמן את המרצים בהם אתם מעוניינים, ליצור לו"ז ברור של פעילות הכנס ועוד.

כנס מוצלח משמע כנס המאורגן למשעי תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. מעוניינים במידע נוסף ללא התחייבות? השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.