הפקת אירוע למשפחות עובדים

Uncategorized

היכולת לשלב עבודה עם משפחה היא האידיאל של כל אדם. אם גם אתם מעוניינים לספק הנאה זו לעובדים שלכם אנחנו נשמח לדאוג לכל האספקטים של הפקת אירוע למשפחות עובדים.

בשנים האחרונות ניתן לראות שחברות רבות בוחרות לקיים פעם בשנה אירוע משפחות עובדים, ההחלטה לקיים אירוע זה נובעת כתוצאה מההשלכות החיוביות שלו על העובד. כאן למעשה אתם נותנים היתר לעובד להביא את משפחתו להכיר את המנהלים שלו ואנשי הצוות שעובדים איתו. החברה רוצה להכיר את הדבר הכי חשוב עבור כל עובד- המשפחה שלו.

כיוון שהפקת אירוע מסוג זה מערבת כמות גדולה של משתתפים בגילאים שונים, הכרת אטרקציות המתאימות לכל המשפחה, חברות קייטרינג וספקים שונים, ההמלצה היא לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום הפקת אירוע למשפחות עובדים.

מה אנו מציעים לכם?

* הגדרת אופי האירוע והתאמתו לקהל היעד- נשב אתכם ונשמע מה הדרישות והצרכים שלכם, מהי כמות האנשים הצפויה, המנטאליות של האנשים, התקציב הקיים ברשותכם להפקת אירוע זה ועוד

* ארגון והפקה של האירוע משלב האפיון ועד הוצאת האירוע לפועל- דבר אשר יכלול את כל ההיבטים הלוגיסטיים, כמו למשל מציאת מקום, לוח זמנים מדויק לכל פעילות, קייטרינג ועוד.

* מגוון אפשרויות יצירתיות ומהנות לכל המשפחה- אטרקציות שונות המותאמות למשפחה, ארגון הפעלות, תחרויות, משחקי חברה שונים, סדנאות ועוד.

אנו מתחייבים להפקת אירוע משפחות עובדים בסטנדרטיים גבוהים ובהתאמה מלאה לקהל היעד ודרישות החברה. מלאו את הפרטים של בטופס 'צור קשר' ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.