סדנאות חוויה וגיבוש למנהלים ועובדים

Uncategorized

מעוניינים להראות לעובדים שלכם כי אתם מעריכים אותם? מעוניינים להוציא את העובדים מהשגרה המעייפת והמתוחה היישר אל תוך סדנא דינמית מהנה? רוצים לראות כיצד העובדים שלכם חוזרים מלאי אנרגיות מחודשות לעבודה? גם אנחנו!  אנחנו נעשה את העבודה בשבילכם ואתם תיהנו מהקרדיט, כי המטרה שלנו היא המטרה שלכם.

אנו מציעים מגוון סדנאות גיבוש לעובדים. המומחים שלנו ישבו אתכם ויבינו מהי המטרה של סדנת הגיבוש, מהי כמות האנשים אשר תגיע ליום גיבוש, האם תהיו מעוניינים בסדנא בחלל פנימי או סדנת אאוט דור. בהתאם יוצע לכם קונספט מתאים ומגוון סדנאות בתחומים שונים, מהם תוכלו לבחור את המתאימה לכם. המטרה שלנו היא סדנא חווייתית עם ערך מוסף.

מעוניינים לרענן את שיגרת יום עבודתם של מנהלי החברה? מעוניינים לעזור להם לשחרר את המתחים, להפסיק לחשוב על יעדים לכמה שעות וליהנות עם חבריהם לעבודה באווירה שונה?

אנו מציעים לכם סדנאות חוויה ולמידה מהנות אשר יעניקו למנהלים שלכם כלים להתמודד עם סיטואציות שונות בצורה קומית חווייתית. אנו נהפוך את הרציני והנוקשה לדינאמי ומבדר ליום אחד.

סדנאות חוויה למנהלים יעניקו להם שילוב מנצח של עקרונות המנהיגות, יכולות הניהול ותפקיד התקשורת בחיי המנהל על ידי הפעלות דינמיות, משחקי שולחן, כמו למשל מונופול למנהלים ועוד. אנו מתאימים את עצמנו למטרה שלכם ולתקציב שלכם ומתחייב לתפור עבורכם סדנאות חוויה למנהלים וכן סדנאות גיבוש לעובדים שישלבו בין הנאה ולמידה ויחזירו את צוות העובדים והמנהלים שלכם למקום העבודה רעננים וחדורי מוטיבציה.

מעוניינים לשמוע מה יש לנו להציע? השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואנו נחזור אליכם בהקדם.